Výroba z nerezu

Vyrábíme zámečnické prvky z nerezu

nerezové zábradlí, ploty, schody, mříže
nerezový gastro nábytek

Nerezové prvky a výrobky nabízejí nadčasový a bezúdržbový design.

Vyrábíme nerezové prvky pro bydlení i pro potravinářství.

Nejen do průmyslových prostor, ale také do mnoha domácností vyrábíme ocelová a nerezová schodiště včetně zábradlí. Preferujete-li originalitu můžeme se domluvit na kombinaci nerezového zábradlí se sklem, dřevem či umělým kamenem.

Nerezová schodiště se používají jako dominanta luxusních interiérů. Luxusní vzhled je jistě výhodou takového schodiště, ale i velmi dlouhá životnost a bezúdržbovost. Koho baví a má čas natírat zábradlí nebo schody? S ohledem na tyto vlastnosti se používají nerezová schodiště nejen v interiéru, ale i jako exteriérová schodiště a zábradlí.

Podnikáte v gastronomii a potravinářství? Určitě vám přijde vhod nerezový nábytek pro provozovnu – nerezové stoly, mycí a pracovní stoly, nerezové zásuvné bloky nebo nástěnné nerezové skřínky. Potřebujete-li pouze nové nerezové pláty pro stávající nábytek, tak aby vyhovoval všem hygienickým požadavkům naší legislativy, rádi ho vyrobíme. Ale přitom nepřekročíte Váš rozpočet.

Samozřejmě vyrábíme i drobné nerezové doplňky jako jsou nerezové rozvaděče a skříně, potřeby pro včelaře, nerezové kouřovody, komínové stříšky, schránky nebo boxy na míru.

Fotografie