Vjezdové brány

Výroba vjezdových bran

křídlové brány
posuvné brány po kolejnici
letmo uložené brány - nesené v ložiskách
k branám dodáváme automatické pohony včetně příslušenství.

Co očekáváte od vjezdu do vašeho domu, pozemku či areálu firmy?

Ať je to snadné a spolehlivé ovládání, zabránění vstupu samozvaných návštěvníků, nebo sladění s plotem, není to pro naší rodinnou firmu FIKI z Hradce Králové žádný problém. Máme dlouholeté zkušenosti s vjezdovými bránami i vraty. Víme, že při výběru té správné vjezdové brány a vrat rozhoduje prostor a finance, které pro ně máte vyhrazené. Na základě našich zkušeností a odborných znalostí Vám doporučíme to nejlepší řešení.

Nabízíme klasické dvoukřídlové nebo jednokřídlé otevírané brány. Ty můžete zamykat pomocí zámku typu FAB nebo klasickým zámkem. Záleží jen na vašem požadavku, zda se jedná o vrata na zahradu, kde stačí klasický visací zámek nebo moderní dálkově ovládaná vrata k Vašemu domu nebo firmě.

Nabízíme i řešení vhodné, zejména pro větší a těžší kovová vrata, tzv. posuvné brány. Pokud máte vjezd příliš velký pro řešení pomocí křídlových vrat ,nebo řešení vychází příliš draho, je tento typ posuvných vrat, tím nejvhodnějším. Rádi Vám ohledně této varianty odborně poradíme, protože má i svá úskalí např.z důvodu zamrzání kolejnic a amatérské řešení nebývá tím nejšťastnějším.

Posuvné teleskopické brány jsou ideálním řešením v případě malého prostoru na pozemku. Tehdy, když si nechcete zmenšit své parkovací stání nebo nechcete montovat kolejnice. Tato brána se obvykle skládá ze dvou na ložiskách uložených křídel. Potom křídla zajíždějí za sebe, a proto nepotřebují tolik prostoru. Samozřejmě Vám ohledně i této varianty rádi poradíme a bránu vyrobíme dle Vašich individuálních potřeb a prostorů.

V dnešní době je stále důležitějším parametrem komfort otevírání brány nebo vrat. Proto nabízíme možnosti řešení otevírání pomocí automatického elektropohonu, včetně veškerého nutného příslušenství k vratům či bráně, kterou si u nás vyberete.

Osazení vjezdové brány se obvykle řeší zároveň s montáží vstupní branky. I s tímto nemáme problém a rádi dodáme branku, která designově ladí se vstupní bránou či vraty. Lehce se otvírá a přitom je bezpečná proti nežádaným návštěvníkům.

Fotografie