Ocelové konstrukce

Vyrábíme ocelové konstrukce

kompletní stavební zámečnické prvky,
ocelové schodiště, ploty, portály, mříže, branky, zábradlí,..
vše lze žárově zinkovat.

Necítíte se na svém balkoně bezpečně? Stavíte nebo opravujete rodinný dům? Vykradli Vám sklad?

Chcete kvalitní řešení bez kompromisů? U nás jste správně. Naše firma zámečnictví a kovovýroba FIKI z Hradce Králové nabízí řešení na míru. Žádné prefabrikáty, tuctové a nudné díly. Nabízíme Vám kovovýrobu na míru. Ať už potřebujete mříže, zábradlí nebo ocelové schodiště.

Pevné ocelové mříže patří k nejstarším způsobům zabezpečení Vašeho bytu, domu nebo firmy.

Mříže se nejčastěji používají k zabezpečení:
Dveří zadních traktů
Montáž před dveře
Montáž před okna
Ochrana skladovacích prostor
Montáž do výloh obchodů

Avšak, pokud se nechcete cítit jako ve vězení, nechte si vyrobit mříže na míru. Dokážeme sladit vzhled s funkčností. Mříže i žárově zinkujeme, takže si vyberete vzhled i funkčnost mříží. Tak, abyste se cítili s nimi nejen bezpečně, ale i jako doma.

Dokážeme vyrobit schodiště, které se dokonale hodí k ostatnímu zařízením vašeho domu či firmy. Působí dojmem drahého a originálního prvku, které dodá útulnosti a podtrhne jedinečnost vašeho interiéru.

Není problémem schodiště klasické, bezschodnicové nebo točité schodiště. Sladíme zábradlí i bezpečnostní prvky, tak aby schody byly nejen funkční a bezpečné pro kolaudaci a užívání, ale i jedinečné. Se zakázkovou výrobou na míru máte volnou ruku ve vzhledu, a ani ceny se bát nemusíte! S našimi zkušenostmi a odborností Vám poradíme i vyrobíme, to nejlepší pro Vaše potřeby. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Fotografie